Čtvrtou adventní svíci zapálí vedení města na náměstí 17. listopadu. V ulicích bude znít hudba

PŘÍBRAM – V neděli se uskuteční čtvrté adventní zastavení na vánočně vyzdobeném náměstí 17. listopadu, kde po celý den budou znít koledy.

Připravený bude i alternativní vánoční program, protože ten původní zařízla protiepidemická opatření. „Poslední svíčku na adventním věnci společně na náměstí zapálíme v 15 hodin a poté si budeme moci užít trochu živé hudby v podání příbramské základní umělecké školy. Náměstí je vánočně vyzdobené, ovšem v neděli se můžeme těšit ještě na pár zvláštností, jednou z nich je ledový betlém, který se bude instalovat a pilami doupravovat zhruba od 11 hodin. Přejme si tedy, aby bylo pořádně mrazivé počasí a my si mohli ledové sochy užívat co nejdéle,“ přibližuje nedělní program starosta Jan Konvalinka.

o zlaté neděli se také obyvatelé města, především ti bydlící na Drkolnově, Březových Horách a v okolí sídliště mohou těšit na živou hudbu přímo pod svými okny. V době od 10 do 15 hodin bude jim totiž v ulicích bude hrát uskupení Love Song Orchestra, které v Příbrami hrálo už loni.

Komentáře