Cirkus na chůdách ovládne centrum Příbrami

Chůdadlo. Foto: archiv souboru

PŘÍBRAM – Pouliční cirkus, umění, divadlo – to je Chůdadlo, které ve čtvrtek 20. července přijede do Příbrami. S umělci se při jejich představení budete moci potkat v Pražské ulici a na náměstí T. G. Masaryka.

Chůdadlo je společností zaměřenou na naplňování snů, jak sami umělci vysvětlují. Tvoří ji parta profesionálních umělců, kteří zbožňují nový cirkus, zejména ten pouliční, protože právě cirkus na ulici znamená život. Umělce baví schopnost nadchnout, překvapit a rozesmát lidi. Rádi tvoří neobyčejné okamžiky na obyčejných místech a pociťují, jak puls města proudí jejich žilami. V Příbrami budeme mít možnost přesvědčit se o jejich umění právě ve čtvrtek 20. července.

Program ve čtvrtek slibuje výškovou akrobacii, loutky, chůdy a žonglování. „Chůdadlo má vždy do detailů zpracované příběhy každé show a návštěvníci budou jistě potěšeni netradičním programem,“ dodává Vlastimil Ševr z městského kulturního centra.

Nenechte si tedy ujít představení Chůdadla, které se koná ve čtvrtek 20. července od 15:30 do 22:00 v Pražské ulici a na náměstí T. G. Masaryka. Vstupné na akci je zdarma, ale umělci jistě ocení, když hodíte pár mincí do jejich klobouku.

Ukázka z programu „The Cube“, kterým příbramské vystoupení vyvrcholí:

Zdroj: chudadlo.cz

Komentáře