Blíží se Svatohorský Downtown

PŘÍBRAM – Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a pořadatelé chystají několik změn a novinek.

Hlavní výzvou pro jezdce je fakt, že jezdec, který bude mít nejrychlejší čas a splní podmínky mistrovského závodu si odveze korunu pro mistra ČR v této disciplíně. Letošní trať bude kratší a dynamičtější. „Cíl a finále celého závodu bude uprostřed Pražské ulice. Václavské náměstí je srdcem závodu a počítáme s tím, že zde se bude soustředit nejvíce návštěvníků a také adrenalinu,“ přiblížil traťmaster Martin Benda.

Start závodu bude opět na Svaté Hoře a pokračovat přes svatohorský sad, který je mezi diváky a jezdci velmi oblíbený. Chybět nebudou ani dřevěné překážky, kterým bude kralovat „konťas“ na Václavském náměstí. Čekat můžete také Specialized Freestyle Contest nebo třeba módní přehlídku.

Chybět nebudou stánky s občerstvením na Svaté Hoře nebo Václavském náměstí. Na trati budou jezdce hecovat také DJs, kteří budou dodávat závodu pořádnou šťávu. V sobotu 8. června bude historické centrum města opět plné adrenalinu, skoků a kol.

Harmonogram závodu:

Start tréninku – 10.00

Start závodu – 14.30

Specialized Freestyle Contest – 17.30

Vyhlášení – 18.00

Komentáře