Zítra se otevřou brány venkovního bazénu

Foto: SZM

PŘÍBRAM – Zítra ve 13 hodin zahájí provoz venkovní bazén, který je už napuštěný a voda by měla dosahovat teploty kolem 20°C. Původně se ale plánovalo jeho otevření až na 15. června. Díky příznivému počasí bude jeho provoz zahájený dřív.

Prozatím bude provozní doba ve všední dny od 13 do 19 hodin a o víkendech od 11 do 19 hodin. „V létě bude provozní doba jinak. Mělo by být otevřeno každý den od 10 hodin, v případě tropických dní určitě i od 9 hodin. Provozní doba se vždy upravuje v návaznosti na konkrétní předpověď počasí,“ vysvětlila tisková mluvčí města Pavlína Svobodová. V případě zájmu veřejnosti a příznivého počasí se upraví i otevírací doba v červnu a to především o víkendech, kdy by se mohlo otevírat dříve než v 11 hodin dopoledne.

V areálu je také možné pronajmout si hřiště pro plážový volejbal nebo pingpongový stůl. K dispozici jsou dvě občerstvení, dětské hřiště, WC, sprchy, šatny a převlékárny. Vstupné zůstává stejné jako v loňském roce, tedy pro dospělé 50 korun a děti do 10 let zaplatí 30 Kč. Pro rodinu vyjde návštěva venkovního bazénu na 120 korun. Každý den od 16 hodin bude opět k dispozici zlevněné vstupné v průměru o polovinu. Kompletní ceník je zveřejněný na naleznete na webových stránkách Sportovních zařízení města Příbram.

Komentáře