Začal předprodej vstupenek na letošní Ples „nejen“ pro seniory

foto: archiv města Příbram

PŘÍBRAM – Po dvou předchozích vydařených ročnících se Ples „nejen“ pro seniory uskuteční i letos. Konat se bude v pátek 9. března od 16 hodin v Estrádním sále příbramského kulturního domu. Jeho hvězdami bude populární zpěvák Josef Laufer a nejslavnější dvojník zpěváka Waldemara Matušky – Vladimír Walda Nerušil.

Pro všechny návštěvníky je připravený bohatý program, ve kterém nebude chybět ani tombola a další hudební a pěvecká vystoupení. V ceně vstupenky bude i zabijačkové občerstvení zdarma, poskytnuté sponzorským darem. Celým programem bude, jako v poslední době na většině akcí pořádaných městem, provázet moderátor Marcel Forejt.

„Ples je skvělou příležitostí vytáhnout ze skříně taneční šaty či oblek a provětrat je,“ uvedla místostarostka Alena Ženíšková s tím, že akce je cílena především na starší příbramskou generaci, ale vítáni jsou samozřejmě i ti mladší. „Mám radost, když se dokáže pobavit i generace, která je mnohdy opomíjena, i naše babičky a dědečkové se chtějí veselit,“ doplnila Alena Ženíšková. 

Ples pořádá Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, pod záštitou radnice. Prodej vstupenek odstartoval dnes, tedy 5. února.

Předprodej:

* Recepce ředitelství Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram (CSZS),          Brodská 100, Příbram VIII

* Vrátnice Domova seniorů CSZS, K Dolu Marie 154

* Sociální poradna CSZS, nám. TGM 1 (vchod Clubu No. 1)

* Senior Point Příbram, Žežická 193, Příbram VIII (pavilon bývalé 8. ZŠ u Družby)

* Pro klienty CSZS – v kterémkoliv Domově s pečovatelskou službou u pečovatelek

Komentáře