Víkend bude v kulturním domě patřit čokoládě

PŘÍBRAM – Už zítra odpoledne do Estrádního sálu kulturního domu zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku do neděle se v něm uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. Na své si přijdou všichni milovníci čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váňi, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů, jako jsou čokoládové pralinky s moučnými červy, dýňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem. Chybět nebude ani šéfkuchař Jiří Holub z Olomouce, který třeba bude vařit kuřecí prsa na čokoládovém likéru nebo omáčku mole poblano z čokolády. Firma Tupperware učí děti vyrobit čokoládový donut nebo malovat čokoládou obrázky.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád nebo zakoupit si čokoládové pivo, ochutnat vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další. Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma.

Komentáře