V pátek v Příbrami zahraje Xavier Baumaxa

Xavier Baumaxa. Foto: archiv umělce

PŘÍBRAM – V pátek 5. května se v příbramském klubu Pojistka uskuteční koncert litvínovského písničkáře Xaviera Baumaxy. Tento hudebník je příbramskému publiku dobře znám a po roce se opět vrací na místní scénu. Klub bude otevřen od osmé hodiny večerní a vstupenky na koncert jsou k dostání jak v předprodeji, tak i na místě v den koncertu.

Na tomto koncertě budou zaznívat největší hity z Baumaxovy bohaté kariéry a také písně z jeho aktuálního alba F!ASCO. Kromě toho se mohou návštěvníci těšit na širokou škálu špičkových umělců, se kterými Baumaxa v průběhu let spolupracoval.  Mezi tyto umělce patří například Marta Kubišová, Dan Bárta, Lenka Dusilová a Jana Kirschner.

Provozovatel klubu Tony Schejbal je rád, že se podařilo do klubu Baumaxu pozvat. „Xavier Baumaxa je jméno, které příbramskému publiku není třeba představovat a jeho koncerty mají bezpochyby své jedinečné kouzlo a atmosféru. Jsem moc rád, že se nám podařilo koncert v našem klubu domluvit a osobně se na něj moc těším,“ uvedl Schejbal.

Tento koncert slibuje být jedinečným zážitkem pro všechny fanoušky Xaviera Baumaxy a milovníky kvalitní hudby obecně.

Komentáře