Tradiční Podbrdský farmářský a řemeslný trh se blíží

Ilustrační foto.

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Chystáte se na víkendový výlet? Hledáte jedinečné dárky nebo chcete ochutnat domácí lahůdky? Pokud ano, pak v sobotu 16. září vyražte na Podbrdský farmářský a řemeslný trh v krásném venkovním areálu Podbrdského muzea v Rožmitále pod Třemšínem. Tato událost slibuje zábavu, nákupy a lahodné pochoutky pro celou rodinu.

Trh se koná od 10 do 14 hodin, s možností prodloužení akce dle zájmu návštěvníků. To znamená, že máte dostatek času projít vše, co nabízí. Co můžete na trhu očekávat? Můžete se těšit na místní i přespolní výrobce, kteří představí šperky, keramiku, likéry, med, sirupy, různé dekorace, dobrotky, oblečení a mnoho dalšího. Ať už hledáte originální dárek, nebo chcete doplnit svou sbírku řemeslných výrobků, tento trh má něco pro každého.

Jedním z vrcholů trhu bude živá hudba, která bude doprovázet celou událost. Těšit se můžete také na ukázky řemesel, které vám ukážou mistři svého oboru. Místní řemeslníci vám rádi představí své dovednosti a odpoví na vaše otázky.

A co by to byl za trh bez lahodného občerstvení? Na této události nechybí možnost ochutnat výborné domácí pochoutky a regionální speciality. Proč nezastavit se a pochutnat si na tradičním jídle a nápojích?

Celý tým trhu a Podbrdského muzea se na vás těší. Přijďte strávit příjemný den v krásném venkovském prostředí, kde budete mít možnost nakupovat odbrdské poklady a zároveň si užít atmosféru živé hudby a ukázek řemesel. Označte si datum 16. září 2023 v kalendáři a navštivte trh v Rožmitále pod Třemšínem.

Komentáře