SZM Příbram chystá jarní sportovní příměstský tábor

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Vánoční prázdniny sice sotva skončily, ale pomalu se už blíží další. Nejprve pololetní a pak jarní a na ně Sportovní zařízení města Příbram (SZM) připravují opět příměstský tábor pro dětí plný sportu. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit.

Jarní Sportovní příměstský tábor pořádá SZM Příbram v termínu od 3. do 7. února. „V programu, který se bude konat každý den od 8 do půl čtvrté odpoledne, je zahrnuto plavání a hry ve vodě, bruslení, pohybové a míčové hry či výtvarné tvoření. Děti lze přihlásit buď na celý tábor, nebo jen na jednotlivé dny. V případě plné obsazenosti však budou preferovány přihlášky na celý týden,“ říká tisková mluvčí SZM Miroslava Poláková.

Tábor je určený pro děti od 6 do 14 let a jeho kapacita je omezena na 30 dětí. Vyplněné přihlášky budou přijímány od pondělí 6. ledna v kanceláři aquaparku nebo e-mailem na Polakova@pb.cz, až do naplnění kapacity tábora. „Přihlášky zaslané před stanoveným termínem nebudou evidovány,“ dodává Poláková.

Přihláška, kde naleznete také podrobný program, více informací včetně ceny a pokyny k platbě je ke stažení ZDE. V ceně tábora je každý den oběd.

A pokud už přemýšlíte i nad letním táborem, tak i na léto chystají SZM příměstské tábory, jejich termíny budou vypsány v průběhu března. „Oblíbený letní příměstský tábor SZM se bude konat dvakrát v červenci a jednou v srpnu,“ dodává Miroslava Poláková.

Komentáře