S Králem večeřela Jana Havelková

Foto: Facebook Jany Havelkové

PŘÍBRAM – Před pár dny se na Facebooku diskutovalo o soutěži hnutí Šance pro Příbram, kdy bylo možné vyhrát večeři s jejich lídrem Vladimírem Králem a jeho manželkou. Část lidí akce pobavila, část ji považovala za nesmyslnou a zřejmě poměrně velké části to bylo zkrátka jedno.  Nicméně už nyní je známá výherkyně zmíněné večere.

Výherkyní se stala předsedkyně spolku Radost příbramáčkům Jana Havelková se svým manželem. „Já moc nesoutěžím, tak že ani moc nevyhrávám, ale tahle moje výhra byla příjemná. Strašně moc děkujeme za příjemný večer s panem Vladimírem Králem a jeho milou paní. Jsem ráda, že jsou pořád mezi námi inteligentní lidé, kteří si nemají potřebu hrát na chytřejší a lepší. Mám ráda obyčejné lidi, tak jako jsem já a většina z nás a to pan Král je, vždycky je slušný, galantní, vtipný, ale hlavně normální, tahle výhra byla opravdu výhrou,“ prozradila Jana Havelková.

Veřejnosti je Jana Havelková známá spíše pod svým dívčím příjmením Puklová, kdy už několik let organizuje se svým spolkem sbírky a další pomoc pro rodiny, které se ocitly v tísnivé životní situaci, nebo pro nejrůznější děti či nemocniční oddělení.

Podobnou soutěž, tentokrát o svačinu, vyhlásil i příbramský starosta, ale kdo si s ním na svačině pošmáknul, zatím nevíme.

Komentáře