S kolalokou přichází dnes na příbramské jeviště i zákon…

PŘÍBRAM – Divadlo A. Dvořáka dnes večer v premiéře uvede legendární westernovou parodii Jiřího Brdečky Limonádový Joe. Legendární „mstitel bezpráví“ od svého zrodu vůbec nezestárnul, je naopak stále živý a dnes i v mnohém aktuálnější. Jeho autor Jiří Brdečka si totiž dělá legraci nejen z naivních barvotiskových příběhů o „neohrožených mstitelích bezpráví“, ale třeba i z fenoménu reklamy.

V podání příbramského souboru se diváci mohou těšit jak na všechny písničky, které všichni znají z filmu, ale k tomu i neznámé, které jsou vzaty z původní předlohy Jiřího Brdečky a do filmu se nedostaly. „Limonádový Joe v našem provedení je pojatý jako opravdu velké představení se vším všudy. To znamená živá kapela, dámský balet callgirls, přestřelky a oblíbené songy. Charizmatický Martin Holzknecht jako Limonádový Joe a krásná Winnifred v podání Elišky Nejedlé nemají chybu. Horác alias Hogo Fogo v podání Aleše Hámy je opravdu hereckým zážitkem a představuje Aleše Hámu úplně v jiné roli, než ho znáte z televizních obrazovek,“ do hlediště velké scény nejen na dnešní premiéru ředitel divadla Petr Bednář.

Premiéra se koná dnes na velké scéně od 19 hodin. Premíéra pro předplatitele se uskuteční až po Novém roce. Do konce letošního roku pak hru divadlo uvede ještě v sobotu 18. prosince také od 19 hodin.

Komentáře