Příměstský tábor pokračuje druhým turnusem

ilustrační foto

PŘÍBRAM – Minulý týden skončil první turnus prázdninového příměstského tábora pořádaného městem Příbram. Minulý rok se tento tábor konal vůbec poprvé, a protože se setkal s velkým ohlasem, rozhodlo se město Příbram v tomto projektu pokračovat i v letošním roce.

Oproti loňsku se ten letošní koná ve dvou turnusech. Během tábora, který probíhá od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin, jsou naplánovány hry v přírodě, návštěva služebny Městské policie Příbram, březohorských hasičů či Hornického muzea Příbram. Nechybí ani celodenní výlet na zámek Orlík či plavba lodí.

„Jsem ráda, že děti a také jejich rodiče zájem o tábor projevili,“ uvedla místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková s poděkováním všem, co tábor vedli. „Připravili dětem pestrý, poučný a hlavně zábavný program. Stačilo se podívat na úsměvy a radost v jejich tvářích při předávání diplomů a dárků,“ doplnila místostarostka. Dodala, že v dalších obdobných projektech bude město Příbram pokračovat i v budoucnu.

Příměstský tábor organizuje město Příbram v rámci Městského programu prevence kriminality na rok 2017 tak, aby celodenní program umožnil dětem smysluplně, hravě a zábavně strávit prázdninové dny a to s důrazem na činnosti, které se zaměřují na rozvoj komunikace a nácvik sociálních dovedností.

Komentáře