Příbramské týmy se v krajském kole Hospodského kvízu neztratily

Tým Vaťáckej gang při Hospodském kvízu Na Marii.

PRAHA/PŘÍBRAM – Hned tři týmy z Příbrami se v pondělí 17. června vydaly poměřit síly s ostatními zástupci Hospodského kvízu z celých středních Čech. A nutno podotknout, že si Příbram nevedla vůbec špatně.  Do středočeského finále postoupilo celkem 15 týmů.

Z regionálních kol do toho krajského postoupily hned tři týmy z Hospodského kvízu, pořádaného pravidelně každý čtvrtek večer v hospodě Na Marii na Březových Horách. Jednalo se o týmy Vaťáckej gang, Cé eM eL a Kosočtverce. Jejich členové se vydali v pondělí večer do Prahy, kde v hospodě The Pub. „Dokud byla spojená Praha a střední Čechy, tak týmy z Prahy jednoznačně dominovaly, ale nyní došlo k oddělení a nám se podařilo, že z jedné hospody postoupily hned tři týmy,“ říká moderátor příbramských kol Michal „Vájo“ Pavelka, který je si občas také zasoutěží jako člen jednoho z postupujících týmů  – týmu Kosočtverce.

A příbramští zástupci si nevedli vůbec špatně. „Nejlepší Vaťáckej gang  na šestém místě, potom Cé eM eL, kteří skončili na osmé pozici a Kosočtverce se držely vysoko, ale nakonec skončily až 12. První dva týmy dlouhodobé soutěže úplně zklamaly a skončily 14. a 15. To dokumentuje, že to bylo docela těžké,“ přiblížil průběh pondělního středočeského finále Pavelka.

Nicméně ani v létě nebudou příznivci hospodského soutěžení o svůj kvízu ochuzeni. Čekají je totiž tzv. letní speciály. „Letní speciály budou. Po dohodě s Lenkou jsme určili termíny 25. července pro Filmový speciál a 29. srpna pro Cestovatelský speciál. Oba jsou přirozeně čtvrtky,“ zve na letní kvízy Na Marii závěrem Michal.

Michal „Vájo“ Pavelka moderuje Hospodský kvíz Na Marii.

Komentáře