O víkendu začíná věřejné bruslení

Veřejné bruslení. Foto: archiv SZM Příbram

PŘÍBRAM – Bruslení pro veřejnost se koná o víkendech a začíná 11. září. Pro seniorské bruslení jsou ve velké hale vyhrazené úterky a čtvrtky od 11 do 12 hodin.

Veřejné bruslení v malé hale Zimního stadionu Příbram startuje již tento víkend. V září jsou termíny vypsané na každou sobotu a neděli od 14:00 do 16:00. Vstupné za osobu činí 50 korun, nebruslící doprovod zaplatí 10 korun a šatna je za 10 korun/ kus. Zvýhodněné vstupné, za 20 korun, získají senioři po předložení ID senior karty města Příbram. „Zveme všechny příznivce bruslení na první „veřejňák“, který se koná 11. září od 14 do 16 hodin. V září se bruslení koná každou sobotu a  neděli, další termíny budou vypisovány průběžně,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram.

Senioři mohou kromě veřejného bruslení navštívit také ranní seniorské bruslení ve velké hale, a to každé úterý a čtvrtek od 11 do 12 hodin. Tady vstupné vychází na 30 korun, s ID senior kartou města Příbram na 20 korun. První bruslení pro seniory se koná 7. září, z důvodu konání kempu se nebude konat 28. září. Změny v rozpisech jsou v předstihu zveřejňovány v rozpisu sportovišť na webu szm.pb.cz.

Miroslava Poláková,

tisková mluvčí SZM Příbram

Komentáře