Na zítřejším plese pro seniory vystoupí Václav Neckář a Věra Martinová

PŘÍBRAM – Po loňském úspěchu prvního ročníku seniorského plesu pořádá zítra odpoledne Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, pod záštitou radnice, jeho další ročník. Stejně jako vloni bude pro návštěvníky připravený bohatý program

Hlavními hvězdami jsou Václav Neckář a Věra Martinová. Odpolednem a večerem bude provázet moderátor Zbyněk Loucký, kterého příbramští senioři dobře znají jako skvělého moderátora úspěšné říjnové akce Svátek seniorů. Chybět nebude ani tombola a další hudební a pěvecká vystoupení. K tanci a poslechu zahraje kapela Bosanova.

Součástí vstupenky bude i zabijačkové občerstvení, poskytnuté sponzorským darem společností Zeman maso – uzeniny. „Tento ples je určen především pro naši starší příbramskou generaci, ale vítáni jsou i ti mladší,“ uvedla místostarostka Alena Ženíšková. Podle jejích slov je jasné, že po úspěchu loňského plesu akce tohoto typu v Příbrami scházela. „Vezměte svoji babičku a dědečka a přijďte se pobavit,“ doplnila s tím, že začátek plesu je v 16 hodin v Estrádním sále příbramského Kulturního domu.

Komentáře