Koncem července se do Příbrami vrátí kapela Čechomor

Čechomor a Martina Pártlová.

PŘÍBRAM – Tato stálice naší hudební scény nebude v Příbrami vystupovat poprvé. Do našeho města se vrací pravidelně a dobře zná i možnosti letního kina, kde zahraje koncem tohoto měsíce.

Můžete se těšit nejen na největší hity skupiny, ale i na nové skladby v barevnějších a modernějších úpravách. Kluci z kapely se totiž po skončení loňské, velmi úspěšné sezóny, jejímž vrcholem bylo vánoční turné, zavřeli do studia a začali připravovat úpravy svého repertoáru. „Symbolický příchod nové a čerstvé krve, prezentovaný v Čechomoru Adamem Malíkem a Lukášem Čuntou, které doplňuje stávající bubeník Lukáš Pavlík, nám vlil do žil novou energii a inspiraci k tomu, jak pracovat na našem repertoáru,“ říká frontman Čechomoru František Černý.

Hostem skupiny je Martina Pártlová, která se divákům s Čechomorem představila už loni. Jako předkapela vystoupí Všichni Svatí. Jde o zkušené hudebníky, kteří stáli u zrodu skupiny Lucie a hrají nápaditý pop-rock spojený s výraznými českými texty.

Část výtěžku z koncertu poputuje na projekt „Podpořte s námi pomocné tlapky!“, který pomáhá financovat chov, předvýchovu a výcvik asistenčních psů, kteří ulehčují život tělesně postiženým.

Komentáře