Kapela Pakáš oslaví patnáctiny křtem nového CD

PŘÍBRAM – Příbramská ska-funková kapela Pakáš letos slaví své patnácté narozeniny. Když se v lednu 2002 pár nadšenců rozhodlo, že založí hudební skupinu, která bude hrát výhradně původní písničky, nikdo z nich nedoufal, že jim to nadšení vydrží dodnes.

V rámci oslav připravují „Pakášpaři“ pro své věrné fanoušky několik akcí, které budou vyjádřením velikého díku za jejich přízeň. Tím bezesporu nejdůležitějším počinem v řadě je vystoupení Pakáše v příbramském Music clubu Aréna, které se uskuteční v sobotu 29. dubna. A na co se mohou tentokrát návštěvníci těšit? Na bezmála pětadvacet písniček, starých i nových, na skvělou party, na setkání s mnoha bývalými členy skupiny, ale především na křest zbrusu nového „cédéčka“, které si samozřejmě všichni mohou okamžitě zařadit do svých sbírek.

Jako host vystoupí legendární příbramská kapela Výčep, která bude zároveň kmotrem pakášského „cédéčka“, a která svým programem uzavře slavnostní večer.

Můžeme ještě prozradit, že křtít se bude tentokrát hned dvakrát. Kromě zmiňovaného nového CD spatří světlo světa také dlouho chystaná knížka s názvem „Ať žije bigbít“, která humornou formou popisuje radosti i strasti uplynulých patnácti let kapely Pakáš.

Začátek koncertu je ve 21 hodin, program je nabitý, takže přijďte včas, na nikoho se nečeká. Vstupenky k dostání na místě.

Komentáře