Bazén zítra dopoledne uzavřou závody

PŘÍBRAM – Zítra bude Aquapark Příbram pro veřejnost otevřen až od 13 hodin. Dopoledne se v něm koná část závodu v moderním pětiboji. Z tohoto důvodu se neuskuteční lekce aquagymu, ani ranní plavání pro seniory a ZTP.

Od osmé hodiny ranní bude v Aquaparku Příbram probíhat závod v moderním pětiboji. Sportovní zařízení města Příbram poskytly pořadatelům pro tento závod prostory bazénu, sportovní haly a část areálu Nového rybníka. V aquaparku se uskuteční část plavecká, ve sportovní hale šerm a na Novém rybníce kombinovaná část.

Z důvodu konání závodů se nebude zítra konat lekce aquagymu, která se jinak koná každou sobotu od 10 do 11 hodin. Další lekci tak můžete navštívit příští sobotu. Ze stejného důvodu odpadá zítra i ranní plavání seniorů a ZTP, které se jinak koná každou sobotu od 8 do 9:30 hodin. Zároveň vedení bazénu upozorňuje, že jako každým rokem se toto plavání o letních prázdninách nekoná. Poslední seniorské plavání se tak bude konat 1.7., jako náhrada za zítřejší zrušené plavání.

Komentáře