Aleš Haluska: Prioritou je pro mě životní prostředí a zadržování vody v krajině

Aleš Haluska

PŘÍBRAMSKO – V blížících se parlamentních volbách se o post poslance bude ucházet i několik kandidátů z Příbrami a Příbramska. Jedním z nich je i Aleš Haluska, který bude ve volbách hájit barvy  KSČM za Příbramsko pro volby ve dnech 8. a 9. října 2021.

Alešovi Haluskovi je 38 let, je svobodný, bydlí v Rožmitále pod Třemšínem s mentálně postiženým bratrem, o kterého se stará. Absolvoval SOU Rybářské v Třeboni. V současné době pracuje jako řidič nákladních vozidel a pracovních strojů u Technických služeb v Rožmitále.

„Působím v komunální politice za KSČM, kde zastávám funkci zastupitele a radního města Rožmitál pod Třemšínem. Kandidatura do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR je pro mne výzvou, jak zhodnotit své zkušenosti jako rybář, vedoucí mládeže a z komunální politiky v oblastech, které jsou pro mne prioritou, a to zejména životní prostředí a dnes významné téma zadržování vody v krajině, oblast rybářství, vysazování ohrožených původních druhů ryb do našich řek a potoků, hlavně především podpora dětských a mládežnických organizací, neboť v mládeži vidím celý můj smysl života a práci s dětmi, v mládeži vidím naši budoucnost a rozzářený dětský úsměv je tou největší odměnou. Petrův zdar. Díky všem za podporu,“ říká o sobě kandidát KSČM Aleš Haluska.

 

Komentáře