Spolek Pražské ulice o tomto víkendu pořádá první adventní koncert

PŘÍBRAM – Spolek Pražské ulice připravil i v letošním roce bohatý adventní program, který započne o tomto víkendu. Konat se bude nejen o vínkendech, kdy je připravený vždy na dopoledne, ale také na každé středeční odpoledne. Koncerty budou probíhat na náměstí T.G.M. a Václavském náměstí.

„Srdečně zveme všechny návštěvníky na již tradiční koncerty, které si kladou umocnit pohodovou adventní atmosféru v Pražské ulici,“ zve předseda spolku Marek Školoud.

Již tuto sobotu v 10 hodin vystoupí na náměstí T.G.M. pěvecký sbor Sv. Ignáce z Březnice, po kterém bude následovat vánoční vystoupení na žesťové nástroje v podání skvělé dvojice A. Poláčkové a J. Šimůnka.

Další ze série vánočních vystoupení se odehraje už v neděli dopoledne na Václavském náměstí, kde si návštěvníci mohou poslechnout vánoční koledy na dechové nástroje.

Obchody v Pražské ulici budou v sobotu otevřeny v rámci standardní prodejní doby a v neděli od 8 do 12 hodin.

„Dejte přednost pohodovým a poklidným nákupům v Pražské před stresem v nákupních centrech. Navíc o víkendech můžete pohodlně a zdarma zaparkovat přímo na náměstí T. G. M,“ doplňuje pozvánku člen rady spolku Václav Švenda.

Komentáře