Policie pátrá po muži, který se vyhýbá zatčení

PŘÍBRAMSKO – Příbramští kriminalisté pátrají po šestatřicetiletém Petru Ilie Verehovi z Rumunska. Ten by se měl pohybovat v Praze, v městské části Komořany a Cholupice.  Okresní soud v Příbrami na něj vydal příkaz k zatčení pro zanedbání povinné výživy.

„Hledaný muž o tom, že je osobou v celostátním pátrání ví, a záměrně se skrývá. Odmítá s orgány činnými v trestním řízení komunikovat. Policisté zjistili, že by se měl pohybovat na území hlavního města Prahy, v městské části Komořany a Cholupice. Nechává se zaměstnávat na příležitostné práce u firem, které se zabývají zednickými a výkopovými prácemi,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Čermáková.

Hledaný Petru Ilie Vereha se narodil 13. 3. 1983, je střední postavy, vysoký přibližně 170 – 180 cm. Jeho zdánlivé stáří je 36 – 40 let. Má krátce střižené hnědé rovné vlasy a hnědé oči. Má oválný tvar obličeje a na tváři hnědé prořídlé strniště. „Je velice pravděpodobné, že hledaný se pokusí změnit svůj vzhled,“ dodala policejní mluvčí.

V souvislosti s tímto případem se kriminalisté obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Poznatky k hledanému muži, prosím, neprodleně sdělte na jakékoliv policejní služebně, nebo přímo kriminalistům na telefonní číslo: 974 879 313, 974 879 268, anebo 601 323 231. Využít také můžete tísňovou linku 158.

Komentáře