Policie hledá nezletilé sourozence, kteří o sobě už tři dny nedali vědět

Hledaní sourozenci. Foto: Policie ČR

PŘÍBRAMSKO – Policie pátrá po dvanáctileté dívce a po jejím o rok starším bratrovi. V pondělí 6. ledna utekli rodičům, kteří je vezli do DDŠ Liběchov.

„Můžete-li nám pomoci, volejte linku 158, na telefon 601 323 231 nebo se obraťte na kteroukoli služebnu PČR,“ uvedla tisková mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Služba kriminální policie a vyšetřování územního odboru Příbram pátrá po třináctietém Patrikovi Remetovi z Rožmitálu pod Třemšínem, jedná se o svěřence DDŠ Liběchov. Naposledy byl viděn  6. ledna v 11:30 hodin na autobusové zastávce Jiráskovy sady v Příbrami, kdy utekl rodičům spolu se svou o rok mladší sestrou Kristýnou Remetovou. Mohou se pohybovat na území města Příbram či v jeho okolí, ale i po celém území ČR. Je možné, že pod smyšlenými legendami přespává v rodinách u svých kamarádů. Záměrně se skrývá a nechce se vrátit zpět do ústavu.

Patrik Remet je štíhlé 150 -160 cm vysoké postavy, má hnědé oči a středně dlouhé plavé vlasy, po stranách vyholené. V době útěku na sobě měl zelenou bundu, khaki kulicha, černé kalhoty a černé sportovní kotníčkové boty.

Kristýna Remetová je štíhlé 150 cm vysoké postavy, má modré oči a dlouhé černé vlasy. V době útěku na sobě měla tmavě modrou mikinu se vzorem stříkanců od barvy, černé legíny, černé kotníčkové boty a na zádech batoh s tkaničkami zelené barvy.

Veškeré poznatky k pohřešovaným sourozencům je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na linku 158 nebo na telefon 974 879 268, 601 323 231.

REMETOVÁ KRISTÝNA, datum narození 20.9.2007, bydliště – okres PŘÍBRAM, zdánlivé stáří 13 až 15 let.

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ šedá

REMETA PATRIK, datum narození 5.9.2006, bydliště – okres PŘÍBRAM, výška 150 až 170 cm, zdánlivé stáří 13 až 15 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ plavé (blond)
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá

Komentáře