Policie hledá dva muže stíhané pro zpronevěru

PŘÍBRAM – Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po dvou mužích. Oba jsou hledaní pro zpronevěru.

Příbramští kriminalisté pátrají po osobě Berthold BRECHLIČUK, narozen dne 9. 12. 1976.Na jmenovaného vydal Obvodní soud pro Prahu 8 dne 30. 11. 2016 příkaz k zatčení, neboť hledaný je stíhaný pro přečin zpronevěry. Místo jeho současného pobytu není orgánům činným v trestním řízení známo. Jedná se o osobu bez stálého přístřeší, využívá příležitostné práce a ubytování. Je možné, že se nechává zaměstnávat v prodejnách nebo restauračních zařízeních.

Popis osoby:

* střední 170 – 180 cm vysoké postavy,

* zelenohnědé oči,

* krátké tmavé vlasy,

* možná vousy nebo strniště.

Dále policisté pátrají po osobě Ivan KONEČNÝ, narozen 13. září 1971.Okresní soud v Příbrami na něj vydal v květnu loňského roku příkaz k zatčení pro přečin podvodu a Obvodní soud pro Prahu 3 dne 4. ledna 2017 také příkaz k zatčení, tentokrát pro přečin zpronevěry. Hledaný se v místě svého bydliště na Slovensku nezdržuje, již delší dobu pobývá v České republice. Jde rovněž o osobu bez stálého přístřeší. Může se nechávat zaměstnávat v autoservisech nebo u prodejců s vozidly.

Popis osoby:

* střední 170 – 180 cm vysoké postavy,

* hnědé oči,

* krátké tmavé vlasy nebo může mít vyholenou hlavu.

Veškeré poznatky k hledaným osobám je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 879 313 (268).

Komentáře